Osallistujat:Terwahölkkä ja -maraton 

Näytetään tulokset 1 - 100 yhteensä 1066 osallistujasta.
EtunimiSukunimiSeura, Ryhmä tai KotipaikkaMatka
ReettaAalto-SetäläYTHS10km
RaimoAhlroosKokardi Runners~4 km kuntosarja
MoyeenAhmadNE Device SWPuolimaraton
OlaviAla-AhoVesalan väki10km
SusannaAhoOuluPuolimaraton
MarjoAholaOuluPuolimaraton
PäiviAhola-MehtäläOAMK-fysioterapiaPuolimaraton
AnttiAhonenSweco RakennetekniikkaPuolimaraton
LasseAhonenK-rauta ÄimärautioPuolimaraton
HenrikAhvenjärviTuposPuolimaraton
HannaAilinpietiKemiPuolimaraton
JaanaAinaliOuluPuolimaraton
DmitryAkishevArkhangelsk, Russia10km
HeinoAla-HonkolaKauhavan WisaPuolimaraton
KariAla-KokkilaHelsinkiMaraton
MattiAla-KokkilaHelsinkiMaraton
MikkoAla-KokkilaOuluMaraton
PasiAla-KorpiUllavan KilpaPuolimaraton
TimoAla-KokkilaHelsinkiMaraton
MeriAlaranta-SaukkoSuomenmaa10km
ViiviAlaraudanjokiYTHS10km
LauraAlasaarelaTT AquaTerraPuolimaraton
JukkaAlavesaJääliPuolimaraton
HeidiAlitaloOulunsaloPuolimaraton
JarmoAntikkaK-rauta ÄimärautioPuolimaraton
JaakkoAntilaJyväskyläMaraton
SuviAntilaOuluPuolimaraton
EemeliAntinmaaKaiproPuolimaraton
JohannaAntinojaKasEllitPuolimaraton
Veli-MattiAntinojaKeminmaaPuolimaraton
ElinaAntola-Puolimaraton
SariAnttilaRun for Good10km
SatuAnyanwuEASTMAN10km
OutiApilaImatraPuolimaraton
SeijaApilaIinatin juoksutalliPuolimaraton
ElisaArolaSiikalatvaPuolimaraton
AnuArvolaRun-Ebergs~4 km kuntosarja
VilleArvolaSweco Talotekniikka10km
AnttiAsikainenEASTMANPuolimaraton
JukkaAsikainenOuluPuolimaraton
NiinaAsikainenOuluPuolimaraton
PauliinaAula-KyröOuluMaraton
JussiAuvinenRVSMaraton
JosefBen BaruchK-rauta ÄimärautioPuolimaraton
AnushaBhowmikOulu10km Nuoret
ManiBhowmikNokia10km
JarmoBirlingKajaaniMaraton
JuhaBjörkEASTMANMaraton
PäiviBjörninenJyväskyläMaraton
RosalieBlueminkOulu10km Nuoret
RiikkaBurkeNilsiäMaraton
VeronicaBörlinKuusamoPuolimaraton
JohannaDavidilaLapin LukkoMaraton
AlexanderDavzhukKostomuksha, RUSPuolimaraton
TomasDjupsundKokkolaPuolimaraton
MikkoEirolaHiottu OyPuolimaraton
VilmaEkmanTurkuPuolimaraton
MikaEkoluomaIinatin juoksutalliMaraton
PirjoElovuoma-KäyräSweco Rakennetekniikka10km
MirjamiEnckellJyväskyläMaraton
EskoEronenKajaanin Kipinä10km
MikkoEronenSuomenmaa10km
TuomasEronenKajaanin Kipinä10km
KirsiErvastiSuomenmaa10km
OlliErvastiRaakaa voimaaPuolimaraton
RalphEtzoldMuonio10km
MirkaFyrsténTyrnävä10km
TonyGjerdeBøler IF FriidrettPuolimaraton
MarkGriffithsNokia OuluMaraton
AnneGripKolari10km
TerhiHaajanenOuluMaraton
AnttiHaapakangasNE Device SWPuolimaraton
JonneHaapalaOulainenPuolimaraton
JoonaHaapalaOuluPuolimaraton
JukkaHaapalainenEASTMANPuolimaraton
PiaHaapaniemiSimo10km
TimoHaapaviitaValtraMaraton
TuomoHaapsaariCaverion Suomi OyPuolimaraton
AnttiHaaraojaOulainenPuolimaraton
EmmiHaaraojaOulu10km
RitvaHaatajaVaala10km
MarttiHahtonenOuluPuolimaraton
TuijaHahtonenOulu10km
AnttiHaimiKuopioPuolimaraton
ToniHakanenSynopsysPuolimaraton
KatiHakkarainenRRRPuolimaraton
UllaHakolaLiminka10km
Guðjón SturlaHalldórssonOuluMaraton
PenttiYli-HallilaPietarsaariPuolimaraton
PirkkoPonnikas-HalunenPyhäjokiPuolimaraton
SamanHamasharifOulu10km
AkiHangasluomaOuluPuolimaraton
AriHanhelaYlikiiminkiMaraton
TeroHanhelaTaivalkoskiMaraton
AnttiHanniOuluPuolimaraton
JanneHansén-HaugPajakadun TangoPuolimaraton
MarkkuHarjuOuluPuolimaraton
AnneHarjuhaahtoRaahe10km
RistoHartikkaEASTMANPuolimaraton
PihlaHasanLumijoki10km