Osallistujat:Terwahölkkä ja -maraton 

Näytetään tulokset 101 - 200 yhteensä 1059 osallistujasta.
EtunimiSukunimiSeura, Ryhmä tai KotipaikkaMatka
SamuHautamäkiOuluPuolimaraton
TuomasHautamäkiYlivieskaPuolimaraton
JuusoHavanaJääliPuolimaraton
EskoHaverinenKattotutkaPuolimaraton
RistoHaverinenMarikainenMaraton
JukkaHaviaJärvenpääMaraton
MarkusHeikellKokkolaPuolimaraton
AnnaHeikkiläIisalmen VisaPuolimaraton
JaanaHelisten-HeikkiläOulu10km
MariHeikkiläAlavieska10km
MillaHeikkiläGöteborg10km
RinnaHeikkiläOuluPuolimaraton
TimoHeikkiläPudasjärven Urheilijat10km
AnttiHeikkinenOuluPuolimaraton
JonnaHeikkinenJääliPuolimaraton
KerttuHeikkinenKratonPuolimaraton
KirsiHeikkinenEASTMAN10km
MikkoHeikkinenJääliPuolimaraton
PasiHeikkinenYlikiiminkiPuolimaraton
SamuliHeikkinenPET Master Sportspersons10km
TarjaHeikkinenVesalan väki10km
TerttuHeikkinenVesalan väki10km
RiikkaHeilimäMuhosPuolimaraton
JohannaHeinikoskiKuivaniemi10km
MaaritHeinikoskiKuivaniemi10km
HeliHeinonenEeron ja Hennin talli10km
LasseHeinonenHeinosKlaaniMaraton
MattiHeinonenEeron ja Hennin talliMaraton
MinnaHeinonenOuluMaraton
PetriHeinonenHeinosKlaaniMaraton
MeriHeiskanenoamk-fysioterapia10km
BirgittaHeiskariEASTMAN10km
JormaHekkalaEspooPuolimaraton
KariHeljasvaaraKastellin KalttaajaPuolimaraton
JanneHelttunenONMKYUPuolimaraton
HenningHenschelOuluMaraton
ArvidHensvoldPersönPuolimaraton
EdvinHepokangasOuluMaraton
ToniHerronenTyrnäväMaraton
TuomoHerttuaArctic Marathon Club RovaniemiPuolimaraton
AnuHietalaRun for Good10km
JanneHietalaKeminmaaPuolimaraton
KaiHietalaOuluPuolimaraton
TimoHietalaGE spedet RYPuolimaraton
VeluHietanenSieppijärven SisuMaraton
JohannaHiitola-KeinänenOuluPuolimaraton
MariaHiivalaHaukiputaan Veikot10km
ArtoHiltulaKempeleen maratonklubiMaraton
ElinaHirveläKiertokaari OyPuolimaraton
JyrkiHirvonenEASTMAN10km
MariaHirvonenTornioPuolimaraton
AnttiHokkanenKauppilan Maraton TeamPuolimaraton
ElliHolappaUtajärviPuolimaraton
JoonaHolappaHeinäpään HölkkäseuraPuolimaraton
PekkaHolappaEASTMANMaraton
AnniHonkaLiminka10km
SariHonkaLiminkaPuolimaraton
HennaHonkakariOulun käräjäoikeus10km
JukkaHonkonenTamperePuolimaraton
RistoHonkonenOuluPuolimaraton
RoniHooliAlatornion AhjoPuolimaraton
HeikkiHuhananttiJääliPuolimaraton
RiikkaHukariEASTMAN10km
NikoHummastenniemiLiminkaPuolimaraton
Henna-RiittaHuotariPäiväkoti SatusiipiPuolimaraton
VeeraHuotariLikkavyöhykePuolimaraton
EevaHuovinenKuopioPuolimaraton
SariHuovinenPaltamo10km
TarjaHuovinenKajaaniPuolimaraton
AnttiHusuK-rauta ÄimärautioPuolimaraton
MinnaHuttulaSimo10km
ElinaHuttunenOulu~4 km kuntosarja
SamuliHuuskoLaitasaaren VetoPuolimaraton
OlliHytönenSweco Rakennetekniikka10km
HannesHyväriVaasaPuolimaraton
MaaritHyytinenSiikalatvaPuolimaraton
PatrickHägglundOulun käräjäoikeus10km
KatariinaHäikiöOuluPuolimaraton
KaisaHäiväläOulu10km
PaulaHäkkiläOulu10km
ReijoHäkkinenAhlsell 951Puolimaraton
Tiina HelenaHämäläinenTamperePuolimaraton
PerttuHämäläinenVesalan väki10km
ArtturiHärkönenOuluPuolimaraton
KeijoHärkönenKokardi Runners~4 km kuntosarja
KimmoHärkönenRun for GoodMaraton
OutiHärkönenSuomussalmi10km
VeijoHärkönenKempele10km
EijaHärmä-MoilanenTeam Donna AgilePuolimaraton
MarjoIhalainenOuluPuolimaraton
MinjaIkonenOuluPuolimaraton
Henna-RiikkaIlmolaOuluPuolimaraton
JoniInkalaLinja Arkkitehdit Oy10km
HarriIsoherranenNurmijärviPuolimaraton
PekkaIsohookanaKellon VaeltajatPuolimaraton
MattiIsokoskiOulu10km
JoniIsokääntäSweco Rakennetekniikka10km
JarmoIsomaaKeminmaaPuolimaraton
OskariItälahtiHelsinkiMaraton
SariIwanoffOulu10km