Osallistujat: Terwahölkkä ja -maraton 

Näytetään tulokset 101 - 189 yhteensä 189 osallistujasta.
Etunimi Sukunimi Seura, Ryhmä tai Kotipaikka Matka
Seija Maijala Lapin Veikot Maraton
Liisa Majuri Kiiminki Puolimaraton
Miia Manninen Kalajoki Puolimaraton
Arja Marjala Oulu 10km
Minna Markus Oulu Puolimaraton
Oili Martikkala Liminka Puolimaraton
Elina Martimo Kemi Puolimaraton
Hannu Mettovaara Oulu Puolimaraton
Karita Mettovaara Toppilansaari 10km
Toni Mettovaara Fujitsu Finland Oy Puolimaraton
Jonna Mikkonen Oulu Puolimaraton
Aino Moilanen Oulu Puolimaraton
Eero Moilanen Siikalatva Puolimaraton
Karoliina Mustonen Kalajoki Puolimaraton
Anu Myllymäki Oulu Puolimaraton
Anne Mäkelä Rovaniemi Puolimaraton
Johanna Mäkelä Tormio Puolimaraton
Laura Mämmioja Oulu Puolimaraton
Jani Määttä LNM Maraton
Anne-Maria Möttönen Kempele Puolimaraton
Pekka Möttönen Kempele Puolimaraton
Tarja Möttönen OYS/Vapari Puolimaraton
Jyrki Nikkinen Selekämaan Sonnit Maraton
Aleksi Nissilä Oulu Puolimaraton
Jyrki Ojala Tornio Puolimaraton
Malva Ojala Oulu 5 km Nuoret
Gea Olkkonen Raahe Maraton
Taina Pallari Kemi Maraton
Eija Palsola Oulu Puolimaraton
Anina Partanen Oulu Puolimaraton
Anna Passi Oulu Puolimaraton
Lasse Pelttari Tili-Tekno Puolimaraton
Achim Peters Team EB Puolimaraton
Emilia Pirkola Oulu 10km
Eveliina Pirkola Oulu 10km
Hanna-Leena Poikela Rovaniemi Puolimaraton
Jari Poikela Rovaniemi Puolimaraton
Heli Puuperä Haukipudas 10km
Jarkko Pyöriä OYS Vapari Maraton
Jukka Päkkilä Oulu Maraton
Mari Päkkilä Hemascon Oy Puolimaraton
Anssi Pöllänen Sweco Rakennetekniikka 10km
Saana Pöyhtäri Myllytullin koulu Puolimaraton
Tarja Raivio Pyhäjoki Puolimaraton
Tero Reingoldt Jyväskylä Puolimaraton
Lauri Riepula Vieremä Maraton
Pertti Riepula Kuivaniemen Yritys Maraton
Kaire Rohtvee Kuusamo 10km
Veli-Pekka Ronkainen Rauhalahti Road Runners, RRR Maraton
Hanna Rutanen Oslo, NOR Puolimaraton
Mikko Räsänen Hemascon Oy Puolimaraton
Saana-Riikka Saariniemi Oulu 10km
Mika Sahi Helsinki Maraton
Toivo Saikkonen Oulu 10km
Arja Santaholma Oulu 10km
Kaisa Sarviaho Kiiminki 10km
Jatta Seppälä Liikuntakeskus Hyvä Fiilis Tornio Maraton
Riitta Seppänen Kajaani Puolimaraton
Anssi Sillanpää Siilinjärvi Puolimaraton
Ilkka Sillanpää Kuopio 10km
Joonas Sillanpää Oulu 10km
Juho Sillanpää Raahe 10km
Olli-Pekka Siltala Kajaani Maraton
Heidi Similä Oulu 10km
Ari Sirviö TekU, Kajaani Maraton
Mikko Suorsa Haukipudas Puolimaraton
Sara Tammelin Oulu Puolimaraton
Riitta Tarvus Pieksän Latu ry 5 km
Tessa Tieksola Oulu Puolimaraton
Anni Tikkakoski Veteli Maraton
Esko Tolonen Oulu Maraton
Simo Tuppurainen Oulun kaupunki Maraton
Hannele Tyni Oulu Puolimaraton
Jouni Vainio Oulunsalo Maraton
Riku Vakkuri Oulu Puolimaraton
Marjo Veikkola oulu Maraton
Arttu Vilmi Vilmin pojat Puolimaraton
Jarmo Vilmi Vilmin pojat Puolimaraton
Nikke Vilmi Vilmin pojat Puolimaraton
Marko Visuri Raahe Maraton
Anne Vuoti Yppärin urheilijat 10km
Ville Väisänen Talvikankaan kiitäjät Maraton
Päivi Westerholm Oulu/Vapari Puolimaraton
Markku Ylikauma OYS Vapari Puolimaraton
Milla Ylikauppila Oulu Puolimaraton
Päivi Ylilehto Oulu Puolimaraton
Riitta Ylilehto KPK 24/7 Maraton
Marianne Ylisuvanto Kuivaniemi 10km
Saana Ylitalo Oulu Maraton