Osallistujat:Terwahölkkä ja -maraton 18.5.2019

Näytetään tulokset 101 - 200 yhteensä 609 osallistujasta.
EtunimiSukunimiSeura, Ryhmä tai KotipaikkaMatka
AnneImpiöOuluPuolimaraton
MerjaInkilä- TervoOral Oulunsalo oyj10km
MattiIsokoskiOuluPuolimaraton
SariIwanoffNTRPuolimaraton
MarkoJaanuKaakkuriPuolimaraton
SatuJaaraNorthern Trail RunnersMaraton
MarkJacksonOulu10km
AiliJauhiainenSuvantolaisetPuolimaraton
JanneJauhiainenKarentiakodit10km
TaunoJauhiainenSuvantolaisetPuolimaraton
HeiniJoensuu-ManninenTribasePuolimaraton
KatjaJokelaKPK 24/7Maraton
MerjaJokelaRovaniemi10km
PetriJokelaSweco Industry Oy10km
MattiJokinenOuluPuolimaraton
PeetuJokirantaOulu10km
TapioJolkinPekant OyPuolimaraton
Juho-PekkaJortamaEspooPuolimaraton
HannaJuntunenSuomussalmi10km
JuusoJuntunenAikolonPuolimaraton
JanneJuolaOuluPuolimaraton
SailaJurvakainenOulu10km
AmandaJurvelinOulu10km
PekkaJussilaKempelePuolimaraton
TarjaJussilaYli-Ii10km
MiljaJuvonenJyväskyläMaraton
KariJylhänlehtoPudasjärven Urheilijat10km
LauriJämsäOuluPuolimaraton
SirpaJärnforsKemiPuolimaraton
EeroJärvilehtoOuluMaraton
AnttiJärvinenEspooMaraton
AulisKaasinenONMKYUMaraton
LottaKaijalainenOuluPuolimaraton
JanneKainulainenJussi&JänisPuolimaraton
JaniKaistoOuluPuolimaraton
JenniKaistoOuluPuolimaraton
PoojaKakkarOIS10km
EnniKalajaOuluPuolimaraton
AiriKallioLiminka10km
JarkkoKallioOulu10km
KatriKallioR-Team10km
LauraKallioOulu10km
SuviKallioHelsinkiMaraton
JereKalliosalmiSweco Rakennetekniikka Oy10km
MinnaKallunkiTaivalkoski10km
PauliinaKanervoOuluMaraton
ArttuKangasOuluMaraton
KirilKangasSweco Rakennetekniikka Oy10km
MariKangasOuluPuolimaraton
TeemuKangasharjuONMKYUMaraton
TuttaKutila-KanniainenKuivasjärven Aura10km
JereKanninenVälivainion palloseuraMaraton
EeroKannistoGHS AthleticsPuolimaraton
LauraKantomaaOulu10km
JonneKarantaRDS / RovaniemiMaraton
OonaKarhumaaKiimingin juoksijat 0610km Nuoret
SamuliKarhumaaTerwAmatööritPuolimaraton
MerjaKarinkantaOuluPuolimaraton
RitvaKarjalainenOulu10km
SeppoKarjalainenJuoksuliike OuluPuolimaraton
AnnaKarjulaRaahe10km
HetaKarppinenOuluPuolimaraton
RoosaKarppinenAikolonPuolimaraton
IlkkaKarvonenOulu10km
InkaKarvonenOulu10km
MaijaKarvonenKempele10km
SauliKarvonenSweco Talotekniikka Oy10km
MinnaKatajamäkiOuluPuolimaraton
JukkaKauppilaKalajoen JunkkaritPuolimaraton
SiskoKehusKuivaniemen YritysMaraton
JuhaKeinänenOuluPuolimaraton
JuusoKeinänenKuopioPuolimaraton
NikoKeinänenAlku LKV10km
JeremiaKeisalaOuluPuolimaraton
SatuKelloniemiOral10km
JanneKemppainenSweco Industry OyMaraton
KatiKemppainenSuRaPuolimaraton
HarriKervinenOuluPuolimaraton
AnneKeränenTeam #AE50Puolimaraton
KonstaKeski-OjalaYlivieskaPuolimaraton
VirpiKeski-OjalaYlivieskaPuolimaraton
ElinaKeskitaloRaahe10km
NiinaKesäläOuluPuolimaraton
Rosa-LiinaKetoOulu10km
HeikkiKiiskiläOuluPuolimaraton
TommiKiiveriTEAM KIIVERIPuolimaraton
TuukkaKiiveriTEAM KIIVERIPuolimaraton
SariKilpeläinenRovaniemi10km
MasatakaKinaEdGloMaraton
JanneKinnunenSuomussalmen RastiMaraton
LottaKinnunenSweco Rakennetekniikka OyPuolimaraton
EevaKiuruTeam #AE50Puolimaraton
JussiKiuruViipurin VoimailijatMaraton
LottaKiuttuOuluMaraton
HeikkiKiveläKÄLVIÄN TARMO / 100MC FIMaraton
TiinaKivilompoloUtajärviPuolimaraton
MarjaKiviniemiKarentiakoditPuolimaraton
HannaKiviojaOulu10km
KariKivistöOulu10km
SusanneKivistöOuluPuolimaraton